piątek, 1 kwietnia 2022

FKB XCI - WARZONE

 Rok minął to można cos wrzucić na bloga. 

Taka dawka przypominająca :D

Ale zanim przejdę do sedna , wypadałoby wrzucić standardową informacje odnośnie FKB.

Tym samym...


Figurkowy Karnawał Blogowy to projekt zrzeszający polskich blogerów ze sfery figurkowo wargaming'owej. Ojcem założycielem jest Inkub a to jego blog .
Poprzednie edycje FKB można sprawdzić o TU

    Kiedy już formalności mamy za sobą... WITAJCIE ponownie na blogu. W sumie to miałem już coś wrzucić na poprzedni FKB ale jakoś po przejściu c19 straciłem ochotę na wszystko. Do piwnicy było daleko, radość z malowania czy nawet z oglądania ludzików gdzieś się posiała i ciężko było odnaleźć.

    Ale pewnego dnia Maniek wrzucił mi na messa link do kolejnej edycji FKB no i nie mogłem odmówić. Tym bardziej, że ostatnie figurki, które pomalowałem miały bardzo dużo wspólnego z tematem aktualnego FKB... znaczy były z Warzone'a :)

Postanowiłem więc, że trzeba. No i na tym się skończyło. Miesiąc mija, a ja jedyne co to położyłem podkład i pomalowałem wybrane miejsca ciemno zielonym metalikiem. Już zacząłem przemyślać, że wrzucę na bloga to co ostatnio pomalowałem (poniżej) i będę miał odfajkowane... ale...

Free Marine Capitolu na końkurs FB grupy Warzone


Sierżant Bractwa bo mi się chciało ;)


Ale dnia 30.03 wstałem i powiedziałem "bierz się %$^%^  #@$@$ do roboty &*% albo #@$$@ i @#$# bo wtedy @#$@%$% oraz %$$#@"

Także ten... pomalowałem to co chciałem.
Tempo zawrotne bo nie mogłem pieścić (nie no coś tam popieściłem ale mało) ale wyszło całkiem fajnie... poza jednym tam takim. Nie mniej jest Valpurgius i niech się cieszy... a ja razem z nim :)


Pozdrowił serdecznie i znowu mam nadzieję, że zostanę na dłużej bo trochę tych figurek do WZ mam, a chce się głównie skupić na nich i na produktach od Spellcrow :)

6 komentarzy:

 1. Naprawdę świetnie pomalowałeś te modele, dobrze im w Twoim stylu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielce podziękował. Staram się i chcę spróbować jak to jest pomalowac figurki z lat 90 w stylu malowania „obecnym”. Chyba dobrze idzie. Jedyne co to oczy są inaczej rzeźbione niż obecnie przez co wydają się „wyłupiaste”. No i ta ilość detali powoduje że jest miło i szybko.

   Usuń
 2. Spektakularny powrót. Oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaa spektakularny ;) Niedźwiedź się obudził i tyle :D

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Rób podsumowanie panie ładny a nie tu słodzisz. ;)

   Usuń