sobota, 31 grudnia 2022

FKB C - Next Big ThingFigurkowy Karnawał Blogowy to projekt zrzeszający polskich blogerów ze sfery figurkowo wargaming'owej. Ojcem założycielem jest Inkub a to jego blog .
Poprzednie edycje FKB można sprawdzić o TU


Jest wiele powodów aby wziąć udział w tej okrągłej edycji Karnawału. 
Jeden z nich to okrągła liczba. 
Druga, to osoba, która prowadzi tą edycję. Artur tyś guru i przewodnik stada. :)
A ostatnia to zarazem jeden z big thing. Czyli chciałbym wrócić do rozpisywania się o pierdołach o ludzikach o green stuffie i malowaniu. 
Kolejny z big thing to powrót do tego co zaraz stuknie rok. Rok od kiedy przestałem malować. Od kiedy zaczął się mój rodzinny big big thing to nie mam czasu na moje hobby. Boli mnie to okrutnie. Cały czas sobie mówię „dzisiaj” i zawsze na tym się kończy. Ale może w tym nadchodzącym roku to się zmieni. Mam taką nadzieję. Ale jeśli nie teraz to już w następnym roku na stówę. A jak już się rozkręcę to chciałbym tym samym zacząć grać. Argatoria, Epic, Warmaster… nic wielkiego. Te wielkie to raczej do kolekcjonowania. No i chce się przełamać i zacząć malować większe modele w sensie dredy i większe. Mam jakiś wewnętrzny opór że je spierpsuję i będzie żalpeel. Jakbym gdzieś zgubił „miej wyjebane”. Dziwne. 
Kolejne życzenia to zrobić mini dioramke pod zdjęcia ludzików. 
A ostatnie które wydaje się najmniej realne na ten czas to ogarnąć twitcha i coś Wam pokazywać. Ale jak mówię to jest odległe i nie wiem czy realne. 

I tyle ode mnie. 
Trzymajcie się dziewczyny i chłopaki. 
Życzę Wam wszystkiego naj w Nowym Roku. Niech będzie lepszy niż poprzednie. Dużo radości i satysfakcji. 

Buziaki
Wasz Luca :*

2 komentarze:

  1. Kiedy zaczynałeś tego bloga to ja właśnie odkładałem farby do szafy - ale jak się okazało nie na zawsze, bo właśnie powracam do malowania :) Więc pewnie prędzej czy później będziesz miał więcej postów do wstawienia na blog. Powodzenia!

    OdpowiedzUsuń
  2. Miło Cię ponownie widzieć (czytać) i dla Ciebie również najlepsze życzenia na ten rok!

    Powodzenia we sprawach wszelakich, w tym hobbystycznych i blogowych!

    OdpowiedzUsuń