piątek, 7 lipca 2017

Figurkowy Karnawał Blogowy XXXV - Czerwone Oczy


Figurkowy Karnawał Blogowy to projekt zrzeszający polskich blogerów ze sfery figurkowo wargaming'owej. Ojcem założycielem jest Inkub a to jego blog .
Poprzednie edycje FKB można sprawdzić o TU

Straszne rzeczy się dzieją. Tydzień mija, a ja znowu coś pomalowałem. Mało tego. Jest to już wpis na Karnawał. A jeszcze na dobitkę powiem, że tak mi się spodobało malowanie kiedy siedzę sam w domu, że chyba machnę jeszcze jedną figurkę na karnawał. Tym razem coś fantasy. Bo ta już gotowa jest.... no właśnie.
WTEM!
 
Z okazji okrągłej trzydziestej piątej edycji Karnawału tenże projekt wrócił do ojca założyciela. Tak tak Inkub znowu to zrobił. Temat jaki podał był/jest na tyle elastyczny, że szybciutko poszło. 
Temat brzmi...
CZERWONE OCZY
 
Ale najpierw zanim przejdziemy do oglądania. chwalenia się itp.. 
PIOSENKA! 

Tylko dlaczego nie ma nic o oczach czerwonych? Znaczy jest... ale wszystko to hiphopy i sprowadza się do jarania zielska i stąd taki efekt ;)
To niech będzie Ivan :D
A teraz do rzeczy.
Niedawno wyszła kolejna edycja "Czterdziestki", a z nią nowe większe i ponoć lepsze Marinsy. Żeby zaznaczyć swoją lepszość zwą się Primaris'ami i rzeczywiście stare Marinsy mogą im się wypłakać w pierś. Słodko.
Jako, że zakupiłem ich już trochę (bo miało być tylko tak sobie aby pomalować, a potem bo chcę wszyskich, a potem bo chcę ich przerabiać blablabla) postanowiłem pomalować jednego z nich. Wybór padł na Ancient'a, czyli miśka co se flagą wymachuje i bolterem (taki z niego huncwot). Pomalowany został w barwy Black Templars. W hełmie oczy... czerwone. Co nie zmienia faktu, że przy tak zrytym zakonie to jego naturalne pewnie też są czerwone ;)
Po tak wspaniałym wprowadzeniu nie pozostaje nic innego jak tylko pokazać twór ostatnich trzech dni (nocy)

No i tak jak na początku pisałem. Czasu dużo to może jeszcze pomaluję jednego czerwonookiego.
Do następnego!


 


18 komentarzy:

 1. Szybko poszło! Efekt śliczny.
  Sztandar i skrzydełka to moje ulubione fragmenty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chwaliłem na fejsie, pochwalę i tu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale wiesz że tam nie ma transferów. Wszystko micronem ;)

   Usuń
 3. Coś mu źle z oczu patrzy;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakon który wygrał glosowanie na najbardziej po#$@#$@nych lojalistów. Wyprzedził nawet Wilki. To nie przypadek. ;)

   Usuń
 4. Świetny! Ten kurz na butach to mistrzostwo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo fixerem nie potraktowałem. Znaczy za pierwszym razem tak zrobiłem i kurz znikł (pozostał tylko w zagłębieniach. A tak wygląda o wiele lepiej więc poprawiłem. :)

   Usuń
 5. Maluj, maluj, chce zobaczyć cały skład :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Templars'ów więcej nie będzie. W każdym razie na obecną chwilę nie przewiduję. Teraz będą moi Synowie Anubisa.

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Dzięki. Jak już gdzieś tam na fejsiku pisałem mam jeszcze dwóch. Na jednego pomysł jakiś tam mam. Nie wiem co z drugim. A przede wszystkim czy będą równie fajne jak ten? :)

   Usuń
 7. Nie wiem jak przeoczyłem ten wpis, na szczęście jest zestawienie wpisów FKB i można nadrobić :) Ad Rem - świetne malowanie bez dwóch zdań. Weathering nóg na duży plus, świetny sztandar.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Ze sztandaru to jestem bardzo zadowolony. Kiedyś jak zaczynałem malować chciałem robić ładne sztandary nie korzystając z kalkomanii. Coś tam nawet wychodziło ale potem zaprzestałem. A teraz powrót i coś tam nawet wyszło. Oczywiście wielkim sprzymierzeńcem jest tutaj Sakura Micron 005 :)

   Usuń
 8. i ty mówisz, że nie umiesz malować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No coś tam umiem. Szczególnie jeśli chodzi o ludziki to jest w miarę ok ale chyba nie widzę się przy pojazdach. Może to się zmieni jeśli odpalę aero ;)

   Usuń